Oferujemy naszym Klientom szeroki zakres usług dla domu oraz jego otoczenia.

Użycie myjni parowej w procesie czyszczenia i prania pozwala na osiągnięcie najwyższego standardu czystości przy jednoczesnym niskim zużyciu wody oraz wyeliminowaniu lub znacznym ograniczeniu użycia środków chemicznych.

Tradycyjne metody czyszczenia przy użyciu mopa, ścierki i standardowego płynu czyszczącego dają często pozorny efekt czystości. Na pierwszy rzut oka powierzchnia jest czysta jednak każda powierzchnia, nawet ta najbardziej gładka zawiera mikro szczeliny niewidoczne gołym okiem, w których sukcesywnie odkłada się brud odporny na konwencjonalne metody sprzątania. Para wodna o temperaturze ok. 100 st. C  aplikowana pod odpowiednim ciśnieniem dociera do najgłębszych zakamarków oraz rozpuszcza wszystkie zabrudzenia jednocześnie dezynfekując czyszczoną powierzchnię.

Para świetnie sprawdza się przy czyszczeniu glazury, terakoty, przy doczyszczaniu fug, usuwaniu kamienia z armatury, czyszczeniu i dezynfekcji kuchenek, piekarników, okapów. Świetnie sprawdzi się również w ogrodzie przy czyszczeniu mebli i sprzętów ogrodowych, bram garażowych, tarasów.

Para wodna doskonale nadaje się do usuwania roztoczy, wirusów, bakterii i innych alergenów z mebli tapicerowanych i dywanów.

Dzięki niewielkiemu zużyciu wody i ogromnej sile czyszczenia sprzątanie przy użyciu gorącej pary jest ekologiczne i ekonomiczne.