W ostatnich latach coraz więcej osób stara się żyć jak najbardziej ekologicznie ograniczając użycie szkodliwych środków chemicznych, dbając o zużycie wody. Coraz częściej szukamy pomysłów na wykorzystanie do sprzątania naturalnych substancji produkowanych na bazie naturalnych składników. Niestety często uporczywy brud lub tłuszcz ciężko jest doczyścić za pomocą naturalnego mydełka czy szorując powierzchnię octem.

Na szczęście rozwój techniki przynosi nam nowe rozwiązania, dzięki którym sprzątanie staje się łatwiejsze, bezpieczniejsze i zgodne z naturą. Czyszczenie parowe, choć znane jest od dawna dopiero w ostatnich latach coraz bardziej zyskuje na popularności.

Firma GrinKer powstała z myślą o wymagających Klientach, dla których perfekcyjna czystość oraz ekologia nie pozostają obojętne. Oferujemy naszym Klientom najwyższą jakość nowoczesnych
i ekologicznych rozwiązań w zakresie mobilnych usług czyszczenia parą wodną, prania wykładzin, dywanów, mebli tapicerowanych oraz mycia i czyszczenia samochodów.